Giriş için tıklayınız.
Sitedeki kullanıcı sayısı: 130
DÖKÜMANLAR  › BAP PROJELERİ
BAP PROJELERİ


Bu sayfada BAP Komisyonunun destek verdiği projelere ilişkin alım belgelerini bulabilirsiniz. Projelerin seyahat kaleminden yapılacak harcamalar için http://bap.itu.edu.tr/Icerik.aspx?sid=8262 adresini takip etmeniz gerekmektedir. Ayrıca proje alımları haricindeki matbuu dilekçe formlarını ve protokol gibi belgeleri menüdeki BAP Projeleri kısmında her proje türüne göre ayrı ayrı bulabilirsiniz.

Proje alımlarına ilişkin sorularınızı web adresimizi inceledikten sonra  Hakan Nabi ŞENSOY'a (
hsensoy@itu.edu.tr - dahil:3086 ) sorabilirsiniz. Projelere ilişkin her bilgi proje yürütücüsü ve/veya proje de bulunan araştırmacılar dışında kimseyle paylaşılmayacaktır.

Projelere ilişkin bütün bilgiler proje yürütücüleri tarafından  www.portal.itu.du.tr   adresinden (portalınızın ana sayfasının sol kısımda bulunan akademik sekmesinin altındaki BAP kısmından projenize ilişkin detayları görebilirsiniz) görülebilmektedir.

Birimimiz onayına sunulan belgeler ve bilgiler ortalama 6 ayda bir güncellendiğinden dolayı, Birim kabul ve onayında herhangi bir gecikme ve problem yaşanmaması için bilgisayarınıza kaydettiğiniz belgeler yerine web sayfamızdaki belgeleri kullanmanız önem arz etmektedir.
 

  İlgili Sayfalar  

DOĞRUDAN TEMİN İÇİN GEREKLİ BELGELER
AVANS İÇİN GEREKLİ BELGELER